Kurs podstawowy

Zamieścił: OSK Leśnik, aktualizacja: 07-06-2015 | Tagi: nauka jazdy, kurs prawa jazdy, szkolenie, jazdy

Kurs kat. "B" to podstawowe szkolenie z przepisów Prawa o Ruchu Drogowym, bezpiecznego poruszania się po drogach i u techniki prowadzenia pojazdu. Szkolenie jest dwuetapowe, część pierwszą stanowią zajęcia teoretyczne (min. 30 godzin lekcyjnych), część drugą zajęcia praktyczne (30 godzin zegarowych).

image 1

Zajęcia teoretyczne odbywają się w formie wykładów, w oparciu o filmy instruktarzowe i programy multimedialne. Wykłady rozłożone są na 4-5 spotkań i zazwyczaj odbywają się w systemie weekendowym od godz. 9:00 do 14:30. Na pierwszych zajęciach przekazujemy kursantom materiały, podręcznik i testy, dzięki którym będą oni mogli pogłębiać swoją wiedzę.

Na zajęciach praktycznych kursant uczy się panowania nad samochodem oraz bezpiecznego poruszania się w ruchu ulicznym. W trakcie szkolenia przygotowujemy także kursanta do prawidłowego wykonania wszystkich zadań na Egzaminie Państwowym.

Czas szkolenia uzależniony jest od zaangażowania kursanta, wynosi średnio 1,5 miesiąca.

Szkolenie kończy się egzaminem wewnętrznym z części teoretycznej i praktycznej (w cenie kursu).

Kurs kat. B może rozpocząć każdy kto ukończył 17 lat i 9 miesięcy.

Jazdy uzupełniające (dodatkowe)

Zamieścił: OSK Leśnik, aktualizacja: 27-10-2014 | Tagi: jazdy dodatkowe, jazdy uzupelniające, jazdy Ruda Śląska

Oferujemy możliwość wykupu dowolnej liczby jazd uzupełniających, dzięki czemu każdy kursant będzie miał możliwość ugruntowania poznanej wiedzy oraz doskonalenie techniki jazdy przed zdaniem egzaminu. Polecamy również szkolenia w warunkach jesienno-zimowych.

Szczegóły oferty dostępne są pod numerami telefonów +48 515 624 313.


image 2

17.10.2016 - nabór na kat. B

kurs

Rozpoczęcie kursu prawa jazdy kat. B, szczegóły dostępne na stronie...